Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Amy a priatelia
Kliknite na mená a uvidíte viac fotiek Amynkiných priateľov

Moja malá kamarátka Zizinka ( 20.7.2006 )

www.morske-prasiatko.wbs.cz

Zizinku poznám od kedy som prišla domov. Je to super kamarátka! Rada ju chodím pozorovať a počúvam jej kvikot :) Keď sme spolu pustené strážim Zizinku pred všetkými naokolo :)

 


Moja nová spolubývajúca Ell, malá americká teddynka ( 7.4.2008 )

Ellinka je moja nová kamarátka je veľmi prítulná ale hrať sa so mnou moc nechce :) Skôr behá stále za Zizinkou ako za mnou :)

 

Moja veľká kamarátka Jasita ( 17.5.1998 )

Jasita je prvý psík s ktorým som sa stretla v Košiciach! Je to úžasná kamarátka! Chodíme spolu na večerné prechádzky občas sa prejdeme aj na lúku a hlavne chodíme spolu aj na cvičák :)  Býva o poschodie vyššie, ale vždy viem kedy príde domov :) Teší sa neuveriteľným štekaním :)


 

Najlepší kamarát York Brian ( 3.3.2007 )

Brian je veľký kamarát, s ktorým sa vonku stále šantím a teším sa už len keď mi panička povie že je vonku Brian :) Je fakt super :) A je veľmi pekný :) Keby som sa vedela červenať určite som stále ako paradajka :D
Rodinný havinko Omar ( 7.12.1994 )

Omarko je rodinný havinko. S ním som sa stretla o niečo neskôr musela som trošku podrásť.Ale dočkala som sa! S Omarkom chodíme vonku navštevujeme sa :) Je to už môj starý deduľko ale keď som s ním stále sa naháňame a šalime :) Teda skôr on naháňa mňa :)


 

Veľký kamarát Benny ( 28.3.2005 )

Benny je veľmi zlatý havinko, žiaľ keď sme sa stretli po prvý krát nebolo to veľmi šťastné. Boli sme sa spolu strihať tak sme si jeden druhého vôbec nevšímali :( ale aj tak je to super spoločník :o)Yorkšírka Čikinka ( 9.11.2004 )

Čikinka býva od nás trošku ďalej tak sa tak často nestretávame. Ale keď sme spolu užijeme si to :) Čikinka zvyčajne na všetko šteká , našťastie na mňa nie :)

 

 Môj kamarát QUIDO ( agama bradatá ) ( 11.9.2006 )

Mno to je super kamarát nemôžem sa s ním hrať iba pozorovať :) Ale čo môžem povedať je to že stále a stále rastie a rastie :)

      

Asan  ( 16.1.2007 )

Asan je môj super susedík :) Občas sa stretneme vonku ale keďže je odo mňa príliš veľký, niekedy musím prekonávať strach alebo jednoducho utekám :) Ale Asan je zlatunký :) (poznámka je ten na pravo :))

    

Diki (21.7.2001) a Arin (22.3.2006)

Sú to psíkovia mojej cvičiteľky! Sú veľký kamaráti s ktorými sa stretávam každý piatok na tréningu :)
Jacky (3.3.2007)

Je super kamarát tiež sa stretávame iba na cvičaku pretože býva veľmi ďaleko :)Kamarátka Enny ( )
Enny je kamarátka s ktorou  som na cvičáku v rovnakom družstve :) vieme sa spolu  dobre zabaviť :)
Casper (8.9.1995) a  Freďo (19.7.2003)
Sú to dvaja hravý psíkovia, ktorých vlastní naša druhá cvičiteľka :)

  
TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek